JednodruhovkaSměsiInstantKe kávěPříslušenstvíDárky

V. Vánoční balíček

Cena celkem vč. DPH
1 100 Kč
KOUPIT
Vánoční balíček s čerstvě upraženou směsí CAFFé08 v plechu 250 g, pytlíkem Ethiopea 250 g a s ručním mlýnkem Hario Mini Mill Slim

Do tohoto vánočního balíčku zabaleného do dárkové krabice a jutového pytle Charlie Frühauf (strážce kvality) nadělil...

  • Voňavou, čerstvou směs Caffé08 ve vánočním praktickém plechu ( 250 g). Kávová směs Caffé08 je propojena arabikou z kontinentů: Střední, Jižní Amerika a Afrika. Vůně po pečených kaštanech s citrusovým tónem a chutí medu je ideální volbou na podzimní večery.
  • Voňavou, čerstvou kávu Ethiopea Sidamo (250 g). Etiopie je považována za pravlast kávovníků. Kávovníky zde rostou v přírodě dodnes. V dnešní době je Etiopie významným pěstitelem kávovníků a producentem pro světový trh. V místech mimo městská centra se etiopská káva pije s přídavkem byliny známé jako Adamovo zdraví. Upražená zrna se pomelou, respektive rozdrtí v hmoždíři s bylinkou, promíchají se a spaří horkou vodou.

    Etiopské jakostní kávy mají obecně nezaměnitelnou a velmi jemnou oříškovou chuť a kořeněné aroma.

  • Maličký mlýnek na kávu Hario Mini Mill Slim. Keramický mlýnek na kávu Hario Mini Mill Slim je ideální na cesty nebo do malé kuchyně.
Naším vánočním balíčkem navíc uděláte radost hned dvakrát - 50 korun z každého balíčku totiž věnujeme Honzovi z Děčína - okatému klukovi na vozíku, který potřebuje speciální židličku do školy! Přečtete si příběh Honzíka...


Šťastné a kávové svátky!
Vaše Pražírna CAFFé08 a Charlie - hlídač kvality


Doprava a platbaObchodní podmínkyReklamaceKoupíte násZásady zpracování osobních údajů