JednodruhovkaSměsiInstantKe kávěPříslušenstvíDárky

VII. Vánoční balíček

Cena celkem vč. DPH
1 500 Kč
KOUPIT
Vánoční balíček s čerstvě upraženou kávovou směsí CAFFé08 v plechu 250 g, hrnkem KeepCup a keramickým mlýnkem Hario Mini Mill Slim.

Do tohoto vánočního balíčku zabaleného do dárkové krabice a jutového pytle Charlie Frühauf (strážce kvality) nadělil...

  • Voňavou, čerstvou směs Caffé08 ve vánočním praktickém plechu (250 g). Kávová směs Caffé08 je propojena arabikou z kontinentů: Střední, Jižní Amerika a Afrika. Vůně po pečených kaštanech s citrusovým tónem a chutí medu je ideální volbou na podzimní večery.
  • Maličký mlýnek na kávu Hario Mini Mill Slim. Keramický mlýnek na kávu Hario Mini Mill Slim je ideální na cesty nebo do malé kuchyně.
  • Hrnek KeepCup (227 ml) pro coffe to go. Hrnek KeepCup nahrazuje běžné neekologické, jednorázové a plastové či papírové kelímky. Můžete je používat opakovaně na kávu, čaj nebo jiné horké nápoje. Navíc tak budeme šetřit přírodu :) Všechny materiály, ze kterých je KeepCup vyroben, jsou 100% recyklovatelné. Vyrábějí se ze sodno-draselného skla, LDPE, korku. Teplota nápoje vydrží v KeepCup hrnku až o 30 minut déle než v ostatních hrncích. Jeden malý KeepCup obsahuje tolik plastu, jako 20 plastových jednorázových kelímků. A jak hrnek udržovat? Umývejte je pouze ručně a korkový prstenec nikdy nesundávejte.
  • KeepCup je australská značka, kterou založili sourozenci Forsythovi s myšlenkou vyrábět ekologické hrnky na kávu. Vše začalo v roce 1998, kdy si sourozenci otevřeli několik bister BlueBag. Nelíbila se jim však obrovská spotřeba materiálů a zbytečné znečišťování prostředí. A tak se zrodil nápad na výrobu kvalitních hrnků ve stylovém designu, které by se daly používat znovu a znovu.

    Naším vánočním balíčkem navíc uděláte radost hned dvakrát - 50 korun z každého balíčku totiž věnujeme Honzovi z Děčína - okatému klukovi na vozíku, který potřebuje speciální židličku do školy! Přečtete si příběh Honzíka...


Šťastné a kávové svátky!
Vaše Pražírna CAFFé08 a Charlie - hlídač kvality


Doprava a platbaObchodní podmínkyReklamaceKoupíte násZásady zpracování osobních údajů